Oferta

BUDAPESZT Z IMPREZĄ NA STATKU

Budapeszt Budapeszt Węgry
Transport:Autokar
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
  • Brak

Symbol oferty:1127/2854 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
Nowy Sącz, pakiet świadczeń w/g zamówienia 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

transport autokarem z wyjazdem z Nowego Sącza, ubezpieczenie NNW i KL, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, opiekę pilota - przewodnika, nocleg ze śniadaniem

PROGRAM

1 DZIEŃ
Wyjazd o godz. 03:00 z Nowego Sącza (o 02:00 z Brzeska, z Krynicy Zdrój o 3:30). Przejazd do Budapesztu. Zwiedzanie: Plac Bohaterów, Park Miejski, Zamek Vajdahunyad, Szechenyi Fürdo, dzielnica ambasad, opera otwarta w 1884 r., przejazd autokarem 2,5 km aleją Andrassiego - najbardziej reprezentacyjną ulicą miasta - Opera, Instytut Goethego, Pałac Dreschlera, Plac Oktogon. Przejazd pod Parlament, spacer do placu Vörösmarty, Bazylika św. Stefana - największa świątynia Budapesztu, której zarys odpowiada formie greckiego krzyża (w trakcie zwiedzania czas wolny). Przejazd do hotelu i zakwaterowanie. Na zakończenie dnia rejs statkiem po Dunaju z kolacją i muzyką taneczną. Przejazd na nocleg do hotelu .

2 DZIEŃ
Po śniadaniu dalsze zwiedzanie - Wzgórze Zamkowe, Kościół Koronacyjny króla Macieja pw. NMP, Baszta Rybacka (wnętrza), która zachwyca wspaniałym widokiem z jej tarasu na zabytki Budapesztu. Stare kamieniczki Budy, Zamek Królewski - trzykrotnie niszczony i odbudowywany. Przejazd na Wzgórze Gellerta, z którego roztacza się przepiękny widok - Cytadela, mosty na Dunaju. Czas wolny na Vaci utca - najbardziej reprezentacyjny deptak miasta z mnóstwem straganów z pamiątkami i zabytkową halą targową Vásárcsarnok. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach wieczornych.

CENA

395 zł od osoby

Dopłata do wyjazdu z:
- Krynicy Zdrój + 0 zł
- Brzeska + 60 zł

CENA ZAWIERA

rejs statkiem po Dunaju z kolacją w formie bufetu szwedzkiego i muzyką taneczną oraz system Tour Guide 35 euro - obligatoryjnie, (napoje dodatkowo płatne), wyjazdy z innych miejscowości

CENA NIE ZAWIERA

Rejs statkiem po Dunaju z kolacją w formie bufetu szwedzkiego i muzyką taneczką orazi system TOUR GUIDE 35 Euro, (napoje dodatkowo płatne)

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi Schowek
2018-06-02 - 2018-06-03   (Sobota - Niedziela) 2 395 PLN sprawdź miejsca +
Powiększ mapę