Oferta

PETERSBURG - WENECJA PÓLNOCY

Inne Inne Rosja
Transport:Autokar
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
  • Brak

Symbol oferty:1296/2854 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
pakiet świadczeń w/g zamówienia 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Przejazd autokarem z Nowego Sącza, 7 noclegów w hotelach**/*** ( pokoje 2, 3 os. z łazienkami), 7 obiadokolacji, 7 śniadań, usługa pilota, ubezpieczenie NNW, KL (z włączeniem chorób przewlekłych) oraz bagaż

PROGRAM

1 dzień - 27/28/04/2018
Zbiórka uczestników i wyjazd z Nowego Sącza o godz. 22:30. Przyjazd do Wilna. Spacer wileńską starówką. Obiadokolacja. Nocleg w Wilnie.

2 dzień - 29/04/2018
Śniadanie. Zwiedzania centrum Wilna. Następnie przejazd do leżącej na wzgórzach nekropolii -Na Rossie”. Krótkie przejście alejkami cmentarza, gdzie znajduje się wiele grobowców, w których pochowano ważne dla polskiej historii i kultury postacie (wśród nich jest też mauzoleum z sercem Piłsudskiego). Około południa przejazd do Rygi - stolicy Łotwy. Zwiedzanie miasta. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień - 30/04/2018
Śniadanie. Przejazd do Tallina. Piesze zwiedzanie stolicy Estonii. Zakwaterowanie w hotelu w Tallinie. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień - 01/05/2018
Śniadanie. Przejazd do Petersburga. Objazd miasta - główna ulica - Newski Prospekt, z wieloma sklepami i eleganckimi butikami oraz pięknie odrestaurowanymi kamienicami. Następnie podziwianie budynków Admiralicji i Sztabu Generalnego w stylu empire, które w dawnych czasach spełniały rolę centrum dowodzenia obroną morską miasta. Przejazd obok Pałacu Marmurowego, którego sylweta odbija się w rzece; w pobliżu znajduje się Pole Marsowe - prostokątny park w stylu francuskim. Zakwaterowanie w hotelu w Petersburgu (na 3 noce). Obiadokolacja. Nocleg.

5 dzień - 02/05/2018
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Petersburga. Wizyta w jednej z najbogatszych galerii sztuki w Europie - Ermitaż. Przejazd do soboru św. Izaaka, drugiej co do wielkości świątyni w Rosji, który pokryty jest pozłacaną kopułą wznoszącą się na wysokość ponad 100 metrów. Na trasie dalszego objazdu - cerkiew i klasztor Smolny, kompleks zaprojektowany w XIX wieku przez włoskiego architekta. Następnie - nabrzeże Uniwersyteckie i Pałacowe. Krótki postój na Placu Senackim z pomnikiem Piotra Wielkiego na koniu, zwanym -Jeździec z Brązu”. Przejazd do Twierdzy Pietropawłowskiej, mającej bronić miasto przed Szwedami w czasie Wojny Północnej w początkach XVIII wieku. Wizyta w pobliskiej katedrze św. Piotra i Pawła z najwyższą na świecie dzwonnicą w prawosławnej świątyni (122 m). Obiadokolacja. Nocleg.

6 dzień - 03/05/2018
Śniadanie. Przejazd do miejscowości Puszkin. Zwiedzanie Carskiego Sioła, w którym znajduje się Bursztynowa komnata. Następnie przejazd do Peterhof, pałacu letniego carów rosyjskich, położonego malowniczo nad Zatoką Fińską. Powrót do Petersburga. Obiadokolacja. Nocleg.

7 dzień - 04/05/2018
Śniadanie. Wyjazd do Daugavpils. Po drodze przejazd przez Psków - zwiedzanie Kremla. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

8 dzień - 05/05/2018
Śniadanie. Przejazd do Druskiennik. Spacer po słynnej i urokliwej miejscowości uzdrowiskowej Litwy. Około godz. 15.00 wyjazd w kierunku granicy. Przyjazd do Sanoka w późnych godzinach nocnych.

CENA

2450 zł + 10 zł TFG

Wpisowe - w kwocie 600 zł płatne przelewem do 5 dni roboczych od zgłoszenia
Pozostałą kwotę- należy wpłacić do 25 dni przed rozpoczęciem wycieczki

CENA NIE ZAWIERA

obowiązkowej płatnościu pilota - 140 EURO/os - na m.in. opłatę za bilety wstępów, lokalnych przewodników itd., kosztów wizy do Federacji Rosyjskiej - 350 zł/os.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi Schowek
2018-04-27 - 2018-05-05   (Piątek - Sobota) 9 2360 PLN sprawdź miejsca +